Ferizaj

Elmi Reçica: Entuziazëm i jashtëzakonshëm dhe mobilizim i plotë i PDK-së në Ferizaj


Publikuar më:


Kandidatët për deputet nga PDK, dega në Ferizaj sot kanë zhvilluar një takim me kryetarët e nëndegëve  të këtij subjekti politik.

Bëhet e ditur se në këtë takim  kandidatët për deputet  edhe njëher kanë marrë përkrahjen e  kryetarëve të nëndegëve dhe  është diskutuar për  përgatitjet për fushatën elektorale për zgjedhjet e 6 Tetorit.

Për këtë edhe  kandidati për deputet, Elmi reçica është  ndarë I kënaqur nga ky takim me gatishmërinë  e anëtarësisë për sfidat politike  dhe përgjegjësit që do ti marrin pas zgjedhjeve të 6 Tetorit.8

“Në takimin me kryetarët e nëndegëve të PDK-së në Ferizaj, gjetëm gatishmëri të madhe për sfidat politike dhe fitoren e madhe të Partisë Demokratike të Kosovës në zgjedhjet e 6 tetorit, ngase ne guxojmë të ndërmarrim reformat e mëdha të ndërtojmë të ardhmen – Për Ty dhe Shtetin!” ka shkruar Reçica.

To Top