Lajme

Ekskluzive: Përveç Noizyt, ky është i plagosuri tjetër (Foto)


Publikuar më:


 

Deri më tani të arrestuar janë vetëm tre persona, të cilët u përleshën me armë zjarri me Cozmanin dhe shokët e tij.

Lajmi.net mëson se të plagosur kanë mbetur Noizy dhe Denis Hajri.

Comments
To Top