Lajme

Ekskluzive: Kështu nisi rrahja që përfundoi me plumba ndërmjet Noizyt dhe Cozmanit (Video)


Publikuar më:


Në këtë video ekskluzive dëgjohet edhe krisma e armës, derisa ndërhyn policia duke i shtrirë përtokë të dyshuarit.

Sipas të dhënave jo zyrtare të siguruara nga lajmi.net, nga kjo përleshje kanë mbetur të plagosur Noizy dhe Denis Hajri, i njohur si Varrosi.

Deri me tani janë arrestuar tre persona, përfshirë edhe Cozmanin, vëllai i tij dhe një shok. /Lajmi.net/

Video nga Indeksonline:

Comments
To Top