Ferizaj

Egzon Shabani, Edison Rexhepi dhe Ardrit Miftari janë përforcimet e radhës së Ferizajt


Publikuar më:


Sot në ambientet e klubit në prani të kryetarit dhe drejtorit të klubit janë prezantuar tre transferimet e radhës.

Egzon Shabani rikthehet në klubin e tij të zemrës kësaj radhe për t’i ndihmuar  klubit për të arritur synimin – rikthimin në Superligë.

Shabani pritët të ndihmojë mjaftë shumë në mesfushë me cilësitë e jashtëzakonshme që posedon. Shabani zhvilloi paraqitje të mira së fundmi me KEk-un.

Gjithashtu në klub është rikthyer edhe portieri, Edison Rexhepi i cili së fundmi ishte pjesë e Vitisë. Rexhepi nënshkroi kontratë 1 vjeçare.

Ardrit  Miftari, portieri që ishte pjesë e Dardanës pati paraqitje mjaftë të mirë me Dardanën në sezonin e kaluar. Miftari ka nënshkruar kontratë 1 vjeçare me klubin Ferizaj.

Klubi i uron mirëseardhje tre përforcimeve të reja, duke i uruar shëndet dhe shumë suksese me klubin .

To Top