Ferizaj

Edhe Vetëvendosje shënon Ditën e Dëshmorëve në Ferizaj


Publikuar më:


Lëvizja Vetëvendosje në Ferizaj  ka shënuar Ditën e Dëshmorëve në Ferizaj me Homazhe  dhe vendosje  të luleve  tek varrezat e dëshmorëve në Ferizaj

Drejtues të Lëvizjes Vetëvendosje në Ferizaj  dhe deputeti  i Parlamentit të Kosovës Faton Topalli   në Ditën e Dëshmorëve  në Ferizaj kanë  vendosur kurora lulesh dhe kanë bërë homazhe tek varrezat e Dëshmorëve në Ferizaj.

Ata   kanë vënë  lule edhe para  shtatores së sapo zbuluar të   Dëshmorit Sadik Bega- Murtaja.

14453890_1138416322871946_370090944_o 14466362_1138416456205266_483529394_o 14488878_1138416479538597_110224785_o 14467098_1138416516205260_1644279511_o 14527587_1138416609538584_591521129_n

 

Comments
To Top