Sport

Edhe kështu del në koncerte Dafina Zeqiri (Foto)


Publikuar më:


 

Këngëtarja Dafina Zeqiri po shfaqet gjithnjë e më seksi në koncerte.

Bukuroshja ka pasur një sezon të ngarkuar të verës, ku ka treguar edhe linjat e saj perfekte trupore.

Ajo në një postim në Instagram ka falenderuar të gjithë fansat, teksa u shpreh se nuk mundi të besonte se sezoni ka mbaruar.

Dafina pati një numër të madh koncertesh, prej më të dalluarve ishte ai në Gjakovë dhe në Prishtinë.

daa_1471503697-3308544

The post Edhe kështu del në koncerte Dafina Zeqiri (Foto) appeared first on GazetaBlic.

Comments
To Top