Sport

E turpëroi kundërshtarin, ‘çmendet’ stadiumi (Video)


Publikuar më:


humilhou-diego-souza-da-linda-ca

Mesfushori brazilian Diego Souza ka bërë një veprim që bëri të çmenden të pranishmit.

Në takimin në mes të Sport dhe Campinense, 30-vjeçari Souza bëri një veprim që do ta krenonte edhe Neymarin e Barcelonës.

Souza i futi kundërshtarit topin në mes të këmbëve gjatë një aksioni, duke i argëtuar të pranishmit.

Shikoni pamjet më poshtë. /Gazeta Blic/

Comments
To Top