Lajme

E tmerrshme! Ja çka i ndodhi pushuesit kosovar në Shëngjin


Publikuar më:


Një qytetar ka denoncuar një ngjarje të rëndë, që sipas tij ka ndodhur rreth fundit të muajit qershor pranë plazhit të Shëngjinit.

Qytetari tregon se i kanë drejtuar pistoletën në kokë dhe më pas i kanë vjedhur makinën, ndërsa policia nuk ka bërë asgjë deri më tani.

Denoncimi është bërë publik nga ish- kryeministri Sali Berisha, i cili shkruan se “narkopolicia” po e fsheh krimin.

Denoncimi:

Narkopolicia e Edvin Mafise dhe Gjeneral Kanabisit fshehin krimin! Sb

Pershendetje doktor berisha me date 27 rreth ores 2 e 50 te karburat uldedaj pa ik ne kryqezimin e shengjinit nje audi gri na kane grabitur Makinen posh

Na kane ulur ne tok me pistoleta ne kry Jane pamjet filmike Dhe policia ende nuk ka ber dicka

Ajo makin kishte qen 2 ore para ne kerkim te policia Po mos ti jepnin celsa do na gjunin Kjo gje shikohohet shum qart ke karburanti

To Top