Sport

E pabesueshme: Guardiola refuzon t’ia zgjasë dorën Fabregasit (VIDEO)


Publikuar më:


Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top