Sport

E pabesueshme! A është kjo huqja e sezonit? (Video)


Publikuar më:


Screen-Shot-2016-04-17-at-14.44.29

Në Skoci pati një humbje të pabesueshme në portën e zbrazët.

Në takimin në mes të Celtic dhe Rangers, 19-vjeçari i huazuar nga Manchester City, Patrick Roberts, ishte protagonist i një nga huqjeve më të mëdha të sezonit.

Shikoni videon më poshtë. /Gazeta Blic/

Comments
To Top