Lajme

E jashtzakonshme: Eni Çobani lë Tv Klanin “Shihemi në Gjyq“ dhe fillon rubrikën në “Kojshia Show”!


Publikuar më:


Protagoniste e kësaj jave në emisionin shumë të shikuar “Kojshia Show”, ishte juristja më e njohur shqiptare që vjen nga rubrika “Shihemi në Gjyq” në “Tv Klan”.

Ndër të tjera ajo në këtë emision bëri edhe rubrikën, “Shihemi në Gjyq” në “Kojshia Show”.

To Top