Sport

E jashtëzakonshme: Talenti 14 vjeçar debuton te Galatasaray (VIDEO/FOTO)


Publikuar më:


Javën e kaluar Celticu bëri historinë me Karamoko Dembele, të cilit i dhanë mundësinë për të debutuar në moshën 13 vjeçare.

Emocionet e Dembele i përjetoi edhe 14 vjeçari Mustafa Kapi, që u paraqit në ndeshjen miqësore mes Galatasarayt dhe Levski Sofia.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top