Sport

Dy skuadrat e vetme që s’kanë pësuar humbje në ligat e forta të Evropës


Publikuar më:


Këtë pushim në pesë ligat kryesore do ta shijojnë pa humbje vetëm dy skuadra.

Është skuadra e Real Madridit në La Liga dhe Hoffenheim në Bundesliga, që këtë edicion ende nuk kanë pësuar humbje.

Real Madridi në 15 ndeshje ka regjistruar 11 fitore dhe katër barazime, ndërsa Hoffenhim në 16 ndeshje ka arritur vetëm gjashtë fitore dhe 10 barazime./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top