Sport

Dy brazilianët e Hajvalisë tregojnë se çfarë ushqimi hanë në Kosovë (Video)


Publikuar më:


brazil-650x358

“Samba” dhe arenë braziliane në studion e Tribuna Channel, me Arenën javore që erdhi me dy brazilianët e Hajvalisë, Sergio Da Luz dhe Matheus Dos Santos, trajnerin Malsor Gjonbalaj dhe gazetarin Milaim Krasniqi.

Mes tjerash, dy brazilianët treguan se çfarë ushqimi hanë në Kosovë dhe folën po ashtu edhe për femrat kosovare.

Comments
To Top