Sport

Dortmund – Liverpool, e pazakontë kjo që ndodhi mes tifozerive (Video)


Publikuar më:


lfc-dortmund

Para fillimit të ndeshjes në mes të Dortmundit dhe Liverpoolit ka ndodhur diçka jo e zakontë.

Atmosfera para startit të ndeshjes çerekfinale në Europa League ishte diçka e rrallë, pasi të dyja klubet po këndonin himnin e njëjtë.

Që të dy tifozeritë, edhe ajo e Dortmundit por edhe ajo mysafire e Liverpoolit, po këndonin himinin “You’ll Never Walk Alone”, të cilin ato e këndojnë rregullisht para çdo ndeshje.

Shikoni pamjet e jashtëzakonshme më poshtë. /Gazeta Blic/

Comments
To Top