Sport

Djaloshi ia heq flamurin e kornerit për t’ia prishur festën, shikoni reagimin e Tim Cahill (VIDEO)


Publikuar më:


Megjithatë, ai u befasua nga një mbledhës topash në ndeshjen e Melbourne Cityt ndaj Central Coast Mariners.

Në momentin kur shënoi Cahill dhe po shkonte për ta bërë festimin e zakonshëm, djaloshi hoqi flamurin e kornerit nga vendi, përcjellë “lajmi.net”.

Kjo nuk e ndali ish-sulmuesin e Evertonit, i cili festoi ashtu sikur të ishte flamuri aty. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top