Sport

Ditë e veçantë për Rakiticin (Foto)


Publikuar më:


rakitic_1460183880-1632176

Ivan Rakitic në ndeshjen ndaj Real Sociedadit do ta zhvilloj ndeshjen e 100-të në fanellën e Barcelonës

Ndeshja mes Real Sociedadit dhe Barcelonës do të jetë e veçantë për mesfushorin kroat, Ivan Rakitiç.

Ish anëtari i Sevillas sonte do ta zhvilloj ndeshjen e 100-të në fanellën e Barcelonës, përcjell Express.

evilla, ka statistika të mira me ekipit katalunas. Ai ka regjistruar 79 fitore, 11 barazime dhe 9 humbje /Express/

Comments
To Top