Lajme

Digjet një zyrë në repartin e Radiologjisë


Publikuar më:


QKUK / Foto ARKIV

Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës shkaktar I zjarrin dyshohet të ketë qenë energjia elektrike, dhe përveç dëmeve material nuk raportohet për të lënduar.

Njësitet policore dhe ekipi i zjarrfikësve kanë lokalizuar zjarrin./ Lajmi.net

 

 

Comments
To Top