Ferizaj

Digjet një veturë në Ferizaj


Publikuar më:


Ferizaj.11.03.2019. Rreth orës 17:00 në rrugën “Vëllezërit Gërvalla”  në Ferizaj  ka marrë flakë një makinë.

Me këtë rast në vendin e ngjarjes  kanë  dalur policia dhe ekipi i zjarrfikësve i cili ka lokalizuar zjarrin.

Nuk diheh  shkaqet  pse makina  e cila ishte e parkuar u kaplua nga zjarri.

Policia  e trafikut po merret me rastin  dhe shkaqet e e zjarrit të  makinës.

To Top