Lajme

Digjet një kamion në Fushë Kosovë. Shkakton rrezik të përgjithshëm (Video)


Publikuar më:


Para pak minutash është djegur një kamion në Fushë Kosovë, duke shkaktuar pasiguri për banorët përreth.

Ngjarja ka ndodhur afër shkollës fillore, “Mihajl Grameno” me ç’rast kanë dal njësiti i zjarrëfikësit dhe policia.

Nuk raportohet për të lënduar.

Kamioni, Fushe Kosove

.

Comments
To Top