Sport

Diçka speciale për Rashicën para ndeshjes (FOTO)


Publikuar më:


Në postimin në Twitter, Vitesse i ka uruar suksese Rashicës në ndeshjen përballë Kroacisë sonte.

Në anën tjetër, Miloti ka postuar një foto të familjes së tij, ku të gjithë kanë marrë rrugën drejt Shkodrës, përcjellë “Lajmi.net”.

Rashica do të luajë sonte nga minuta e parë.

Family💙

A photo posted by MR7 (@milotrashica7) on Oct 6, 2016 at 4:25am PDT

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.  

.

Comments
To Top