Lajme

Dhunonte bashkëjetuesen dhe dy vajzat, arrestohet 54-vjeçari


Publikuar më:


Policia-shqiptare_0

 

Sipas policisë, arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në mënyrë të vazhdueshme ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëjetueses së tij, shtetases me iniciale M.A, 56 vjeçe, dhe ndaj dy vajzave D.A, 18 vjeçe dhe R.A, 16 vjeçe, banuese në fshatin Varibop Fier, shkruan Top Channel.

Comments
To Top