Lajme

Dhëndri aksidentohet me Ferrari në ditën e dasmës


Publikuar më:


ferrari-crash

Një dhëndër britanez ka pësuar aksident në ditën e tij të dasmës, pasi që si pasojë e rrëshqitjes së këmbës së tij drejt gazit, ai i ka rënë murit të shtëpisë së shokut të tij.

Vetura nuk ishte e çiftit dhe ata kishin paguar 342,000 dollarë për ta marrë këtë veturë me qira për ditën e dasmës së tyre.

Pavarësisht dëmtimit të automjetit, fatmirësishtçifti janë mirë dhe nuk as nusja e as dhëndri nuk kanë marrë ndonjë lëndim nga ky aksident.

Comments
To Top