Sport

Derbi i ‘çmendur’, Arsenali barazon rezultatin [Video]


Publikuar më:


Kosci-e1460207992801-780x439

Është duke u zhvilluar një derbi i çmendur në Angli mes West Ham United dhe Arsenalit.

Pasi fillimisht Arsenali kishte epërsi të dy golave 0-2, West Ham riktheu gjithçka duke shënuar tre gola nëpërmjet Andy Caroll.

Por tani Arsenali ka barazuar rezultatin 20 minuta para fundit të ndeshjes.

Ka qenë qendër mbrojtësi francez Laurent Koscielny që ka shënuar golin e tretë për ekipin e tij pas asistimit nga Dany Welbeck. /Telegrafi

Comments
To Top