Lajme

Dëmtojnë dyert e shkollës


Publikuar më:


gjon-serreq

Persona të panjohur kanë depërtuar në brendinë e një shkolle fillore në Pejë dhe aty kanë arritur t’i dëmtojnë disa dyer.

Ende nuk dihet arsyeja, megjithatë nuk raportohet të ketë ndodhur ndonjë vjedhje. Njësit policore janë duke hetuar rastin./KosovaPress

Comments
To Top