Sport

De Biasi-La Liga, ky është lajmi i fundit


Publikuar më:


Puna e bërë me Shqipërinë ka ngjallur interes edhe në kampionatin spanjoll, teksa mendohet se ka ardhur një ofertë e re.

Deportivo Alaves po mendon për të afruar De Biasin, por nuk është se ka ndonjë gjë konkrete.
Mbetet të shihet nëse oferta e klubit spanjoll

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top