Sport

De Biasi: Isha afër kësaj kombëtareje


Publikuar më:


Pas përfundimit të Euro 2016, pa pasur shumë spekulime për të ardhmen e italianit, ku lidhej me emrin e Kombëtares së Anglisë dhe Italisë.

“Ju gazetarët shkruani për lajme edhe pse pastaj nuk verifikohen. Lajmi i Anglisë nuk është ashtu, sepse unë thashë praktikisht ‘ku ma gjen që të më thërrasë Anglia’”,deklaroi De Biasi.

“Ndërsa pas largimit të Contes kishte diçka më shumë, diçka të vërtetë. Federata ishte e interesuar, por kishte problemin që isha i lidhur me Shqipërinë, nuk dëshironte për çështje respekti të prishte punë. Por e di që isha shumë afër bankinës ku tani gjendet Ventura. Por gjërat tani janë kështu, nuk kanë shumë rëndësi ato të kaluarat”.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top