Sport

De Biasi flet shqip, kështu i shqipton emrat e futbollistëve (Video)


Publikuar më:


debiasi

Gianni De Biasi, selektori i Shqipërisë, ka mësuar shumë fjalë shqipe gjatë drejtimit të kuqezinjve.

Super Sport ka realizuar një intervistë ndryshe me elektorin e Kombëtares shiqptare, Gianni De Biasi. Trajneri italian ka treguar njohuritë e tij me gjuhën shqipe dhe mënyrën se si ai komunikon ne kuqezinjtë.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=v3gbXnLPHxg]

Comments
To Top