Sport

De Biasi befason me formacionin ndaj Spanjës


Publikuar më:


Trajneri Gianni De Biasi, pritet të futet në fushë me formacionin 4-2-3-1.

Për dallim nga ndeshja e fundit, Ansi Agolli pritet të fillojë në mesfushë ndërsa Ermir Lenjani, Andi Lila, Taulant Xhaka dhe Ledian Memushaj në mesfushë, përcjellë “Lajmi.net”.

Balotazh në sulm mes Bekim Balajt dhe Sokol Cikalleshit, ku shkodrani pritet të ketë përparësi pas dy golave në dy ndeshjet e para.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top