Lajme

Dardan Molliqaj “e çon në qiell” Agim Bahtirin (Video)


Publikuar më:


Dardan Molliqaj

“E kemi vlerësuar qëndrimin e tij (A.B.) dhe e vlerësojmë edhe sot, besojmë që është i vetmi person në institucionet e Republikës së Kosovës që ka pas një qëndrim të drejtë, të dinjitetshëm dhe të fuqishëm”, është shprehur ai.

Dëgjoni nga minuta e 2:20 sekonda çfarë thotë Molliqaj për Agim Bahtirin.

.

Comments
To Top