Ferizaj

Dardan Krivaqa nuk ndihet mirë me shëndet mjekët emergjent arrijnë në Gjykatë


Publikuar më:Dardan Krivaqa, i cili dyshohet se ka kryer veprën penale ‘vra sje e rë ndë’, pasi është sjellë në Gjykatën e Ferizajt për t`u përballur me kërkesën e Prokurorisë për caktimin e para burgimit, nuk është ndjerë mirë me shëndet.
Gazetari i KALLXO.com nga Gjykata e Ferizajt raporton se një autoambulancë ka arritur në Gjyaktë për ta trajtuar të dyshuarin për vra sjen e 18 vjeçares, Dardan Krivaqa.
Po ashtu të gjithë gazetarët dhe monitoruesit janë nxjerrë jashtë objektit të Gjykatës.

To Top