Lajme

Çka është për Grabovcin sukses dhe kulturë institucionale? (Video)


Publikuar më:


adem-grabovci11

Për herë të parë po ndodh dorëzimi i mandatit mes presidenteve, e kjo është një e arritur, një sukses dhe një kulture e lartë institucionale, ka thënë për Rrokum Roll në TV Rrokum, shefi i grupit parlamentar te PDK, zotni Adem Grabovci.

Në pyetjen a ka me ndërmarrë ndonjë veprim opozita ditën kur Hashim Thaçi merr mandatin e presidentit, Grabovci tha se nuk e beson qe opozita ka me “ndonjë veprim antikushtetues”.

“Opozita duhet me qenë prezente në këtë ditë të veçantë”, ka thënë ai.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ZSWfuHmn7Uc?feature=oembed]

Comments
To Top