Sport

Chelsea e mbyll 2016-tën me fitore spektakolare (VIDEO)


Publikuar më:


Blutë në kuadër të xhiros së 19-të, kanë mposhtur skuadrën e Xherdan Shaqirit.

Willian me dy gola, Cahill dhe Costa me nga një shënuan për fitoren e Chelsea.

Indi dhe Crouch shënuan për Stoken.

Willian – Goal HD – Chelsea 3-2 Stoke City 31… by Goals_online

Peter Crouch Goal HD Chelsea 2 2 Stoke City 31… by emmapollard

Willian GOAL HD – Chelsea 2-1 Stoke City -31… by alexandru-paul29

/// by PatsaN4ik

Gary Cahill Goal HD – Chelsea 1-0 Stoke City 31… by FootballLiveGoals

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top