Sport

Chapecoense, kjo që ka ndodhur sot i ka emocionuar të gjithë (FOTO)


Publikuar më:


Gustavo Tocantins ka përkujtuar ekipin e Chapecoense pas tragjedisë së rrëzimit të aeroplanit duke i përzgjedhur futbollistët e tyre në ekipin FIFA World XI.

Sulmuesi i Estoril ishte në mesin e atyre që përkujtuan viktimat e klubit brazilian, përcjell “Lajmi.net”.

Dhe, ai e bëri në gjest të mrekullueshëm duke i shkruar emrat e tyre në ekipin e vitit nga FIFA.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top