Sport

Çfarë do të bëj Cana nesër për Bajram?


Publikuar më:


Ish-kapiteni i Kombëtares së Shqipërisë, zakonisht festa të tilla i pret para familjes së gjerë në qytetin e tij në Gjakovë.

“Për Bajram do të ikni në Kosovë? Po, sigurisht që do të iki dhe do të bëj ndonjë kurban”, ka deklaruar Cana duke qeshur në emisionin “Chic”, përcjellë “Lajmi.net”.

Tashmë ai ka më shumë kohë të lirë, pasi që nuk është aktivizuar në ndonjë skuadër.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4

Comments
To Top