Sport

Cana e Lenjani largohen nga ekipi


Publikuar më:


Cana1-680x400

Lorik Cana dhe Emir Lenjani nuk patën një edicion shumë të suksesshëm në Nantes dhe pritet të largohen pas këtij sezoni.
S
kuadra ka një strategji tjetër, ku nuk bëjnë pjesë futbollistët e Kombëtares kuqezi, shkruan ‘20minutes.fr’ përcjell albinfo.

Cana gjithashtu ka edhe një pagë të lartë, derisa Lenjani të rikthehet në Rennes.

Anësori i majtë i Shqipërisë ka edhe një vit kontratë me Rennes dhe që nga tani duhet të mendojë për të ardhmen e tij.

Comments
To Top