Sport

Çaçiç thotë diçka të papritur për Kosovën


Publikuar më:


Ai u shpreh i lumtur për trepikëshin e arritur në “Loro Boriçi”.

“Jam shumë i kënaqur. Shënuam gol herët dhe Kosova nuk arriti të kthehet. Ne u dëshmuam që kemi kualitete të larta, por mund të them që skuadrat tjera do ta kenë shumë të vështirë të fitojnë ndaj Kosovës në këtë stadium”, deklaroi Çaçiç pas ndeshjes, përcjellë “Lajmi.net”.

Kosova turpëroi Kosovën 6:0.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top