Sport

Bunjaki: U angazhuam shumë, por nuk patëm edhe fat


Publikuar më:


Kosova u mund 3:0 nga Ukraina.

“Mendoj se kemi pasur angazhim të madh, duhet ditur se kemi pasur kundërshtar Ukrainën, por nuk patëm edhe fat, pasi që kur Miloti pati mundësinë, shënoi Ukraina”, deklaroi Bunjaki për Supersport Kosova, përcjell Lajmi.net.

“Angazhimi ynë në këtë ndeshje ka qenë i madh, dhe kjo duhet të merret si mësim nga kjo ndeshje”.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top