Lajme

Breshër i madh në Rahovec, rrezikohet rrushi (FOTO/VIDEO)


Publikuar më:


Rahoveci është përfshirë nga reshje të mëdha të shiut dhe breshër që ka zgjatur për afër dhjetë minuta.

Ky breshër është mjaft i rrezikshëm për vreshtat dhe rrushin i cili tashmë është pjekur dhe gati për t’u vjelë./lajmi.net

14285645_1261583050558710_1091260651_o 14315918_1261583067225375_2040749093_o 14274449_1261583043892044_1068898937_o

 

 

 

 

Comments
To Top