Sport

Bournemouth bën përmbysjen e vitit në Premierligë ndaj Liverpoolit (VIDEO)


Publikuar më:


 

Edhe pse ‘Reds’ dy herë patën epërsi nga dy gola, vendasit arritën të rikthehen në lojë për të fituar 4:3.

Mane dhe Origi i dhanë epërsi prej 0:2 Liverpoolit në pjesën e parë.

Wilson ngushtoi epërsinë në 1:2 në minutën e 56’, ndërsa Can në minutën e 64’ rikthej sërish epërsinë prej dy golave.

Vendasit nuk u dorëzuan deri në fund, duke shënuar tre gola nëpërmjet Fraser në minutën e 76’, Cook në minutën e 78’ dhe Ake në minutën e 94’.

2-3 Ryan Fraser Goal Bournemouth 2-3 Liverpool… by diyan-delev

Bournemouth vs Liverpool 2-3 Emre Can Goal by Postavkam

Divock Origi Goal HD – Bournemouth 0… by hqfootball2016

Divock Origi Goal HD – Bournemouth 0… by hqfootball2016

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top