Sport

Bournemouth – Arsenal, vlerësimet e lojtarëve (FOTO)


Publikuar më:


Topgjinjtë janë dashur të pajtohen me një pikë të marrë në udhëtim te Bournemouth, në kuadër të xhiros së 20-të të Premierligës.

Për Arsenalin në këtë ndeshje nga minuta e parë në fushë ishin Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi.

Xhaka u vlerësuar me notë 6.8 nga ‘Whoscored’, përcjell lajmi.net, ndërsa Mustafi ishte ndër më të dobëtit, me notë 6.4.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top