Lajme

Boris Johnson largohet nga intervista “live”: Nuk jemi në kuiz kafenesh (Video)


Publikuar më:


“Nuk jemi në pab në kuiz”, ka thënë Johnson dhe e ka ftuar gazetarin Dermot Murnagan që t’i bashkohet në pab (lokal-bar), por ka shtuar se nuk do të marr pjesë në kuis në televizion, transmeton lajmi.net.

Siç shkruan “Daily Mail”, Johnson fillimisht është pyetur se kush është shef i diplomacisë franceze. Ai na këtë pyetje është përgjigjur se ministri francez është miku i tij, Zhan Mark Erro, të cilin e njeh mirë.

Mirëpo, në pyetje e dytë, se kush është president i Koresë Jugore, Johnson ka thënë se “nuk do më fusni në kuiz kafenesh për liderët nga e gjithë bota” dhe më pas është larguar. /Lajmi.net/

.

Comments
To Top