Lajme

Bora bllokon rrugën Mavrovë-Dibër


Publikuar më:


Ndalesa është vendosur nga ora 21 e 15 minuta dhe nuk dihet se deri kur do të vazhdojë.

Nga LAMM njoftojnë që të kenë kujdes vozitësit që kalojnë në këtë rrugë.

.

Comments
To Top