Sport

“Bombë” nga Spanja, Guardiola merr super-yllin e La Ligas? (FOTO)


Publikuar më:


Trajneri i Manchester Cityt ka kërkuar nga krerët e klubit transferimin e mesfushorit të Atletico Madridit, Koke.

Ky i fundit mirëpret aventurën në Angli, por mbetet të arrihet akordi mes klubeve, përcjellë “lajmi.net”.

Koke ka rinovuar kontratën me Atleticon në vitin 2014, duke nënshkruar qëndrimin në “Vincente Calderon” deri më 2019.

Klauzola për largimin e tij është 150 milionë euro dhe ky është problemi i vetëm i këtij operacioni. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top