Lajme

Bilall Kasami i Lëvizjes Besa: Fituan shqiptarët, humbi BDI


Publikuar më:


Bilalli ndër tjerash iu kundërpërgjigj liderit të BDI-së Ali Ahmeti me fjalët “Në këto zgjedhje fituan shqiptarët dhe humbi BDI”.

Ai falënderoi aktivistët për angazhimin. Ndërsa falënderoi edhe liderin e PDSH për përkrahjen e dhënë paraprakisht ndaj koalicionit Rilindje me Besë.

Për më shumë mund ta shihni videon e bashkëngjitur në vijim.

.

Comments
To Top