Lajme

Biden kompliment Jahjagës: Po dukeni shumë bukur


Publikuar më:


Zëvendëspresidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden mori pjesë në ceremoninë e përurimit të rrugës ‘Beau Biden’, në magjistralen Ferizaj-Gjilan.

Biden para të pranishmëve dhe liderëve shtetërorë nuk harroi ta përshëndet në mënyrë speciale ish- presidenten Atifete Jahjaga.

“Ish- presidentja Jahjaga po dukeni shumë bukur, dhe mund të ju them se ajo po duket më bukur se të gjithë ju këtu”, ka thënë Biden.

Comments
To Top