Lajme

Betimi i presidentit në Kuvend (Drejtpërdrejt)


Publikuar më:


hashim-1661

​Seancën solemne të Kuvendit të Kosovës, ku Hashim Thaçi do të betohet si president i vendit, mund ta ndiqeni drejtpërdrejt.

Në seancë pritet të marrë pjesë pozita dhe personalitete të ndryshme por jo edhe opozita.

Për ta ndjekur drejtpërdrejt klikoni KËTU

Comments
To Top