Lajme

Berisha mesazh ngushëllimi kundërshtarit të tij të betuar


Publikuar më:


Sali Berisha

Në mesazhin ngushëllues në Facebook, Berisha thotë se Andrea Stefani ishte kritik dhe kundërshtar e tij dhe ndarja nga jeta do t’i mungojë debatit politik në vend.

Mesazhi i ngushëllimit i ish-Kryeministrit Sali Berisha:

Ngushellim!

Ndahet nga jeta gazetari, analisti dhe publicisti Andrea Stefani. Andrea ishte nje avokat i vendosur i te majtes, kritik dhe kundershtar i palekundur i imi dhe te djathtes se vendit, qe le nje boshllek te vertet ne arenen e debatit dhe publicistikes tone.

Me kete rast i shpreh familjes se te ndjerit dhe miqve te tij ngushellimet e mia me te sinqerta! Sb./albeu

.

Comments
To Top