Ferizaj

Berberi provon tja heq mjekren Labinot Tahirit live në emision! Shikoni reagimin e këngëtarit


Publikuar më:


Këtë të diele në emisionin “Kojshia Show” mysafirë ishte Labinot Tahiri.

Gjatë emisionit futet një berber në emision duke menduar se u bë liberaizimi i vizave dhe tenton të ja heq mjekrrën.

Shikoni reagimin e deputetit!

To Top