Lajme

Bekim Haxhiu: Rexhep Selimi është njeri i pabesë


Publikuar më:


kamishi

Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu ka theksuar se Rexhep Selimi është njeri i pabesë. “Ai gjithmonë ka qenë njeri i pabesë”, ka theksuar Haxhiu në emisionin “Interaktiv” të KTv-së, raporton Gazeta Blic.

Kamishi ka theksuar se gjyqtari e ka rrezikuar vetveten me këtë vendim.

“Aty ka pasur fakte. Është videoja dhe vetëm gjyqtari këtë nuk e ka parë”, tha ai.

Ndërkaq, kur gazetari e pyeti Kamishin se partitë në pushtet i kanë mekanizmat për kontrollin e drejtësisë, e jo partitë në opozitë, ai ka theksuar se këto janë “pallavra”./ Gazeta Blic

Comments
To Top